Dla dzieci : sprzęt pomocniczy

Krzesełko kąpielowe NONO

Dziecięce siedzisko kąpielowe NONO zostało wykonane z aluminiowych rurek, dodatkowo zabezpieczonych na gorąco trwałą powłoką proszkową, dzięki czemu konstrukcja ta jest obojętna na szkodliwe działanie wody.

Leżaczek kąpielowy AKVOSEGO

Krzesełko Akvosego to proste a zarazem nowatorskie rozwiązanie, pomocne przy opiece nad osobami niepełnosprawnymi.

Leżaczek kąpielowy PEPI

Konstrukcja leżaka PEPI wykonana jest z rur aluminiowych zapewniającej stabilność i bezawaryjność eksploatacji przez długi czas. Możliwość uzyskania różnorodnych pozycji zapewnia całkowite dopasowanie do użytkownika.

Krzesełko kąpielowe dla dzieci SWAN

Swan, to krzesełko kąpielowe o wygodnym siedzeniu i dobrze dostosowującym się oparciu. Jest łatwe do utrzymania w czystości i łatwo adaptuje się w każdej toalecie. Swan dostępny jest w 7 rozmiarach.

Balkonik Streeter

Składany balkonik na czterech kołach. Otwarta rama pozwala na swobodne naturalne poruszanie się. Balkoniki dla dzieci.

Robby

Ergonomiczny, praktyczny i lekki - leżaczek kąpielowy Robby sprawia, że mycie staje się przyjemnością zarówno dla dziecka, jak i dla Ciebie. Niska budowa gwarantuje niewielkie zużycie wody do kąpieli a odchylane boczki i peloty zagłówka ułatwiają mycie dziecka.

EAS Early Activity System

System Early Activity wspomaga prawidłowy rozwój fizyczny dziecka już w pierwszych miesiącach po urodzeniu.Właśnie w tej fazie najbardziej efektywnie można zapobiegać ewentualnym późniejszym problemom i łatwiej jest motywować dziecko.

Balkonik krzyżakowy

Balkonik dziecięcy wspomaga pionizację i poruszanie się.

Crocodile

Balkonik Crocodile przeznaczony jest dla aktywnych dzieci.

Yogi

Yogi to chodzik, z którego mogą korzystać dzieci małe oraz nieco starsze. Urządzenie wyróżnia się tym, że rama znajduje się przed użytkownikiem.

Walk Star

Jeśli chcesz wcześnie zapewnić swojemu dziecku optymalne wsparcie już na etapie nauki samodzielnego chodzenia, z pomocą przyjdzie Ci pełen nieocenionych zalet chodzik Walk Star. Urządzenie nadaje się do użytkowania przez dzieci co najmniej dwuletnie.

Rehabilitacyjny chodzik Nurmi Neo

Ergonomiczny przyrząd Nurmi pomaga w chodzeniu podpierając użytkownika z tyłu, utrwalając wyprostowaną postawę stania lub chodzenia.