Produkt

Krzesełko kąpielowe NONO

Dziecięce siedzisko kąpielowe NONO zostało wykonane z aluminiowych rurek, dodatkowo zabezpieczonych na gorąco trwałą powłoką proszkową, dzięki czemu konstrukcja ta jest obojętna na szkodliwe działanie wody.

Wnętrza rurek wypełnione są specjalna pianką, nie pozwalającą na dostanie się do nich wody. Siedzisko pozwala na optymalne dopasowanie go do potrzeb chorego dziecka w pozycji (siedzącej lub leżącej), dzięki regulacji kąta nachylenia oparcia. Tapicerka siedziska została wykonana z poliamidowej siatki, która jest obojętna na działanie wody i z łatwością ją przepuszcza. Siedzisko wyposażono w pas biodrowy zabezpieczając dziecko przed skutkami niekontrolowanych ruchów. Dzięki swojej prostej konstrukcji, wyrób jest bardzo pomocny w kąpieli, z łatwością zmieści się do standardowej wanny, a także pozwala na optymalne dopasowanie go do potrzeb każdego dziecka. W miejscach, w których siedzisko styka się ze śliskim dnem wanny, zastosowane zostały piankowe osłony zapobiegające przesuwaniu się wyrobu w wannie oraz w celu zabezpieczenia wanny przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Siedzisko dostępne w 2 rozmiarach. Maksymalna waga użytkownika 30kg.

 

GALERIA

Wszelkie zdjęcia, logotypy i nazwy własne produktów należą do ich właścicieli i są umieszczone i wykorzystywane przez OrtoSpeed jedynie do celów informacyjnych.