Serdecznie witamy na stronie firmy ORTOSPEED

sprzęt rehabilitacyjny sklep internetowy

Już od wielu lat oferujemy wysokiej jakości sprzęt rehabilitacyjny. Gwarantujemy profesjonalną obsługę, pomagamy rozwiązać ewentualne wątpliwości i dokonać właściwego wyboru. Jesteśmy otwarci na Państwa potrzeby i elastycznie podchodzimy do każdego pacjenta. Dokładamy wszelkich starań, aby realizacja przebiegała ekspresowo. Dostarczamy sprzęt na terenie całego kraju. Na naszej stronie można znaleźć sprzęt renomowanych firm.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zdajemy sobie sprawę, że ze względu na ogromny asortyment w tej branży nie jesteśmy w stanie posiadać w swoim magazynie wszystkich produktów. Gdyby Państwo nie znaleźli szukanego sprzętu nie jest to dla nas żaden problem, aby ten produkt zdobyć. W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z nami, odpowiemy na każde pytanie.

Sprzęt rehabilitacyjny sklep internetowy

3 losowo wybrane produkty


Ortezy i aparaty ortopedyczne : kończyna dolna

Orteza podudzia i stopy 28U9

Aparat na opadającą stopę


Dla dzieci : wózki spacerowe

Kimba Cross

Kimba Cross to rzykołowa podstawa na zewnątrz, przystosowana dla wszystkich siedzisk typu Kimba, jak i dla indywidualnych siedzisk skorupowych. Jej aluminiowa i teleskopowa rama nie tylko wyróżnia się ładnym wyglądem ale także jest bardzo funkcjonalna.


Wózki elektryczne

Wózek elektryczny B-600 Otto Bock

Wózek B600 przeznaczony do stosowania w pomieszczeniach zamkniętych oraz na świeżym powietrzu. Wózek B600 nie tylko wygląda elegancko, ale również oferuje liczne opcje, które pozwalają na dostosowanie wózka do twoich osobistych potrzeb.