Dla dzieci : wózki aktywne

Wózek aktywny Tornado Junior

Lekki wózeki przeznaczony dla dzieci. Jest to mniejsza wersja wózka Tornado. Szeroki zakres dodatkowych akcesoriów pozwala na idealne dopasowanie wózka do potrzeb naszego dziecka.

Wózek aktywny Sagitta Kid

Sagitta kids umożliwia samodzielność dziecka poruszającego się na wózku. Dziecko od wczesnych lat przygotuje się do aktywnego funkcjonowania w przyszłym życiu.Wózek rośnie wraz z dzieckiem.

Wózek aktywny Mex-X / Mex-S

Wózek skonstruowany specjalnie dla dzieci. Siedzisko regulowane niezależnie od ramy i dwie długości ramy pozwalają na idealne dopasowanie wózka do indywidualnych potrzeb. Prosty wózek z maksymalnymi możliwościami.

Wózek aktywny Brix

Zmniejszona wersja wózka dla dorosłych, ale skonstruowany z punktu widzenia dziecka i jego rodziców. Lekkie materiały, praktyczna obsługa, kolorowy wygląd. Dzięki temu dzieci czują się dobrze, rodzice maja łatwiej, a otoczenie jest bardziej przyjazne.

Wózek aktywny GTM Kid

GTM Kid jest aktywnym wózkiem młodzieżowym, o sztywnej ramie spawanej, dobieranym indywidualnie. Posiada wszystkie podstawowe cechy wózka dla dorosłych, ale dopasowany jest precyzyjnie do wymiarów młodszych użytkowników.

Wózek aktywny GTM Junior

Wózek GTM JUNIOR jest przeznaczony dla dzieci w wieku od 3 do 10 lat.Wymiary wózka sa dobierane indywidualnie do potrzeb Użytkownika.Odpowiednie wyposażenie zadowoli każde dziecko jak i jego opiekuna.

Wózek aktywny GTM Smyk

Wózek GTM SMYK przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 do 7 lat. Został zaprojektowany uwzględniając specyficzne potrzeby "małego" użytkownika. Umożliwia kontakt z rówieśnikami oraz aktywne uczestnictwo w grach i zabawach.

Wózek aktywny Start M6 Junior

Start Junior jest wzkiem dziecięcym,w którym wykorzystuje się moduły i akcesoria znane z rozwiązań przeznaczonych dla dorosłych.Wyróżnia się dużym stopniem adaptacyjności, można go przygotować do użytkowania przez małe dzieci - siedzisko może mieć na przykład tylko 28 cm szerokości.

Wózek aktywny Avantgarde Teen

Specjalna konstrukcja sprawia, że model Teen 2 jest bardzo lekki i zwrotny. W domu, w szkole, czy podczas zabawy z przyjaciółmi mały użytkownik zawsze będzie cieszyć się mobilnością i aktywnie uczestniczyć we wszystkich zajęciach rówieśników.

Wózek aktywny BRAVO Otto Bock

Aktywny wózek dziecięcy BRAVO został stworzony w tym celu, aby jego młodzi użytkownicy efektywnie wykorzystali własne możliwości. Wózek jest dostosowywany indywidualnie, tak by spełniać oczekiwania i potrzeby zarówno dzieci, jak i ich rodziców i opiekunów.