Dla dzieci : wózki spacerowe

Caretta Buggy

Wózek Inwalidzki Specjalny Dziecięcy Caretta Buggy przeznaczony jest do przewożenia dzieci i młodzieży o wzroście od 130 cm do 160 cm.

Jogger

Wózek przeznaczony jest dla dzieci z MPD, przepukliną oponowo-rdzeniową, chorobami mięśni, dysfunkcjami kończyn dolnych. Przystosowany do aktywnego użytkowania na każdym terenie.

Eio

Wózek typu spacerówka. Zajmuje niewiele miejsca po złożeniu. Z łatwością mieści się do bagażnika.

Junior

Wózek przeznaczony jest dla dzieci z MPD, przepukliną oponowo-rdzeniową, chorobami mięśni, dysfunkcjami kończyn dolnych.

Kimba Neo

NOWA Kimba Neo – to idealny wózek dla dziecka jak i dla opiekuna. Optymalne pozycjonowanie dziecka.Wsparcie dla celów terapeutycznych. Pełna możliwość regulacji i łatwa obsługa. Amortyzowane zawieszenie. Siedzenie może być umieszczone także przodem do rodziców. Szeroka gama dodatkowych opcji.

Racer

Wózek zaprojektowany z myślą o dzieciach i młodzieży specjalnej troski. System pelot doskonale zabezpiecza dziecko, dając mu poczucie dużego komfortu i bezpieczeństwa, równocześnie nie krępując ruchów. Tapicerka wykonana jest z oddychających i łatwo zmywalnych materiałów.

Obi Ormesa

Dziecięcy wózek spacerowy typu kubełkowego, przeznaczony dla dzieci z dużą dysfunkcją układu nerwowego i kostnego,stabilizujący plecy i głowę. Wózek posiada trzystopniową regulację odchylenia oparcia oraz podnoszony i regulowany na długość podnóżek.

Comfort

Wózek z usztywnionym, wyłożonym gąbką siedzeniem i profilowanym, ocieplonym gąbką oparciem. W środku oparcia zastosowano pionowe płytki usztywniające, które gwarantują zachowanie prostych pleców.Polecany dla dzieci siedzących samodzielnie oraz siedzących nie w pełni samodzielnie.

Eco Buggy

Spacerówka typu Eco to nowy wózek rehabilitacyjny przeznaczony do łatwego i szybkiego transportu dzieci niepełnosprawnych.Poręczny i praktyczny - pomimo swojej niewielkiej wagi, wózek Eco Buggy jest bardzo stabilny. Będzie można go używać nawet wtedy, gdy dziecko znacznie urośnie.

Lisa

Spacerówka rehabilitacyjna Lisa to wysoka stabilność, małe wymiary po złożeniu, manewrowność i zwiększony komfort pchania wózka, a także fakt, że „rośnie“ ona razem z dzieckiem.Z myślą o wygodzie i ergonomii wyposażona jest w siedzisko z tapicerką wykonaną ze wzmocnionego nylonu.

Kimba Inline

Wysmukła podstawa jezdna Inline do użytku na zewnątrz o standardowej szerokości to odpowiedź na wiele problemów związanych z przestrzenią. Jest doskonała z uwagi na stabilność, łatwość przemieszczania a szczególnie dzięki bezstopniowo zmienianej odległości pomiędzy siedziskami.

Kimba Cross

Kimba Cross to rzykołowa podstawa na zewnątrz, przystosowana dla wszystkich siedzisk typu Kimba, jak i dla indywidualnych siedzisk skorupowych. Jej aluminiowa i teleskopowa rama nie tylko wyróżnia się ładnym wyglądem ale także jest bardzo funkcjonalna.