Wózki manualne : aktywne

Wózek aktywny SAGITTA

Dynamika i Aktywność. Jeśli jesteś osobą, która się uczy, pracuje, korzysta ze wszelkich uroków jakie daje życie, nie siedzi w domu, ale żyje w sposób dynamiczny i stosuje wysokie wymagania do sprzętu jaki używa to my mamy dla ciebie rozwiązanie- Sagitta.

Wózek aktywny AVIATOR MTB

Aviator przeznaczony jest dla osób ceniących dynamiczne poruszanie się w terenie, ale również uprawiających sport. Wyjątkowo bogata oferta opcji dodatkowych pozwala stworzyć wózek aktywny, idealnie dopasowany do Twoich potrzeb.

Wózek aktywny TORNADO MTB

Wózek na sztywnej, lekkiej, aluminiowej ramie typu T. Przystępna cena idzie w parze z dobrą jakością. Wózki wykonywane w Polsce, są konkurencyjne w odniesieniu do istniejących wózków tego typu.

Wózek aktywny VENTUS Otto Bock

Jest już dostępny najnowszy wózek ze sztywną ramą Ventus!

Wózek aktywny Quickie Argon 2

Wózek aktywny Quickie Argon 2 to idealne połączenie doskonałych parametrów wózka na ramie sztywnej i licznych możliwości regulacji. Taka charakterystyka stanowi integralną część nowocześnie wyglądającej, otwartej ramy.

Wózek aktywny Quickie Helium

Helium gwarantuje szeroki wachlarz ergonomicznych możliwość regulacji oraz trwałość ramy pozbawionej spawów. Daje użytkownikowi możliwość poruszania się na dużych dystansach oraz manewrowania przy minimalnym wysiłku czy zmęczeniu.

Wózek aktywny VOYAGER LIGT EDITION

Voyager Light Edition to prawdziwa waga lekka, inaczej, ograniczona do podstawowych elementów wersja Voyagera. Przy wadze od dziewięciu kilogramów wózek ten jest jeszcze bardziej zwrotny i łatwiejszy do prowadzenia. Do pakietu należy otwarty podnóżek, oddychająca tapierka oparcia i ultralekkie koła.

Wózek aktywny VOYAGER Otto Bock

Voyager został zaprojektowany tak, aby idealnie pasować do użytkownika. Dowodem na to jest konstrukcja stworzona na otwartej ramie, tylna oś z regulacją w płaszczyźnie poziomej i pionowej, czy nawet oparcie blokujące się po złożeniu.

Wózek aktywny MOTUS Otto Bock

Motus jest adaptacyjnym wózkiem, który zaspokoi Twoje potrzeby poruszania się na wiele różnych sposobów. Niezależnie od tego, czy wolisz aktywną czy pasywną jazdę, Motus jest odpowiedni dla jednego i dla drugiego typu jazdy.

Wózek aktywny BLIZZARD Otto Bock

Blizzard oferuje szeroki wybór kombinacji i opcji regulacji oferując optymalne wsparcie w pracy, domu i w czasie wolnym. Każda rama jest wykonywana indywidualnie, aby możliwie najlepiej dopasować wózek do Twojego rozmiaru.

Wózek aktywny AVANTGARDE Otto Bock

Sportowy Avantgarde CS, Lekki Avantgarde CLT, Funkcjonalny Avantgarde CV. Nowoczesne, świetnie zaprojektowane i jeszcze bardziej stabilne – taka jest nowa generacja wózków Avantgarde.