Dla dzieci : foteliki rehabilitacyjne

Bingo

Dzięki szerokim możliwościom regulacyjnym fotelik Bingo może być stosowany zarówno dla dzieci z obniżonym napięciem mięśniowym jak również tych z proble­mami wzmożonego napięcia mięśniowego.

Zebra

Fotelik rehabilitacyjny Zebra służy do wstępnej pionizacji dzieci w pozycji siedzącej oraz leżącej. Urządzenie może służyć do zabawy oraz być doskonałym uzupełnieniem procesu rehabilitacji. Produkt wykonany jest z ekologicznego drewna.

Słonik

Fotelik rehabilitacyjny Słonik służy do wstępnej pionizacji dzieci w pozycji siedzącej. Prosty w budowie i obsłudze, a zarazem bardzo funkcjonalny, kolorowy. Regulowane peloty boczne pomagają korygować wady postawy. Mimo swojej prostoty w budowie doskonale spełnia swoją funkcję.

Junior Seat Jenx

JUNIOR SEAT® - jest to system do kompleksowej rehabilitacji dzieci, w wieku 18 miesięcy -12 lat. Dzięki wielu regulacjom możliwa jest korekcja wad postawy, zabezpieczenie przed przykurczem mięśni i ścięgien. JUNIOR SEAT® jest siedziskiem, w którym zastosowano czteropunktowy pas korekcyjno-stabilizujący bioder.

Krzesełko Squiggles Saddle Otto Bock

Krzesełko terapeutyczne zaprojektowane tak by wspierać i rozwijać pozycję siedzącą poprzez stymulowanie właściwego pozycjonowania/pochylenia miednicy oraz odwiedzionych nóg co wspomaga zachowanie sylwetki i pozycji tułowia oraz głowy.

MyGo Otto Bock

Fotelik dla dzieci łączący wysoką jakość wykonania z unikalną funkcjonalnością.

Lars Otto Bock

Optymalne zabezpieczenie podczas transportu.