Produkt

Lars Otto Bock

Optymalne zabezpieczenie podczas transportu.

Lars to pediatryczny fotelik samochodowy od góry do dołu zaprojektowany tak, by zapewnić optymalny transport dziecka.
Po raz pierwszy możliwe jest przenoszenie fotelika samochodowego do drzwi samochodu z możliwością ruchu skrętnego i posuwistego dzięki zastosowaniu ramy pchanej i obracanej. Umieszczanie dziecka w foteliku i wyjmowanie go z niego a także dołączanie pasów i in­nych akcesoriów jest obecnie dla prowadzącego samochód o wiele łatwiejsze.
Lars oferowany jest w dwóch wymiarach, dla dzieci w wieku 2-6 lat (głębokość siedziska 21-32 cm) oraz w wieku 4-10 lat (głębokości 27- 40 cm). Standardowe wyposażenie pozwala na ustawianie głębokości i szerokości siedziska oraz wysokości oparcia, okładzin, pochylanie siedziska w zakresie do 25°, automatycznie zatrzaskiwane blokady oraz pas ramieniowy, prowadnice pasa brzusznego, poz­walające na stosowanie pasa zamontowanego w samochodzie, który musi być zapięty przed ruszaniem.
Adpter pozwalający na zamontowanie fotelika w samochodzie, dostępny jest jako sztywna podstawa standardowa albo podstawa obro­towo-pchana z możliwością obrotu, tak w prawo jak i w lewo.

Lars w szczegółach:
Siedzisko: konstrukcja z rur aluminiowych, lakier proszkowy; okładziny plastykowe, częściowo do regulowania
Tapicerka: tkanina z włókien mieszanych ok. 300g/m, pranie w 40° C
Ustawianie głębokości i szerokości siedziska
Ustawienie wysokości oparcia
Uchwyt pozwalający pochylać fotelik o kąt do 25°
Podnóżek
Opcja: podstawa obrotowo-pchana ułatwiająca wkładanie i wyjmowanie dziecka.
 

GALERIA

Wszelkie zdjęcia, logotypy i nazwy własne produktów należą do ich właścicieli i są umieszczone i wykorzystywane przez OrtoSpeed jedynie do celów informacyjnych.