Ortezy i aparaty ortopedyczne : kończyna górna

Orteza nadgarstka z ujęciem kciuka 4146

Doskonała stabilizacja nadgarstka dzięki dłoniowej szynie wykonanej z tworzywa sztucznego, a bocznie umieszczona fiszbina stabilizuje kciuk.

Orteza nadgarstka ze wzmocnieniem 4145

Zapewnia doskonałą stabilizację nadgarstka dzięki długiej, szerokiej szynie dłoniowej wykonanej z termoplastycznego tworzywa sztucznego.

Orteza nadgarstka Manu ComforT Stable 4058

Stabilizacja nadgarstka za pośrednictwem termoplastycznej szyny dłoniowej.

Łuska na dłoń i przedramię 28P44

Zapewnia funkcjonalną stabilizację i unieruchomienie nadgarstka oraz stawów kciuka i palców.

Manu Forsa Volar 50P12

Łuska na dłoń i przedramię zapewniająca wysoki poziom stabilizacji nadgarstka zarówno w fazie zgięcia jak i wyprostu.

Manu Immobil Long 50P11

Orteza nadgarstka zapewnia maksymalne unieruchomienie dłoni i nadgarstka oraz stawów palców po operacjach lub zabiegach chirurgicznych.

Manu Immobil 50P10

Łuska na dłoń i przedramię. Unieruchamia Twoją dłoń i nadgarstek w tak zwanej pozycji funkcjonalnej — ułożeniu zapewniającym jak najbardziej efektywny przebieg leczenia urazów.

Orteza nadgarstka dla dzieci 4067

Młodzieńcze, przewlekłe zapalenie stawów. Terapia pozabiegowa i pourazowa.

Rhizo Forsa 50A4

Tutor nadgarstka z ujęciem kciuka. Stabilizacja pierwszego stawu śródręczno-paliczkowego oraz stawu siodełkowego kciuka.

Manu Neurexa 4165

Tutor nadgarstka ze wzmocnieniem z materiału PCM. Posiada szynę od strony dłoniowej oraz wzmocnienia od strony grzbietowej przedramienia.

Aparat na przedramię i ramię szynowo-opaskowy 7124

Orteza stawu łokciowego stabilizuje łokieć, zapobiega przeprostowi, a dzięki paskom Velcro idealnie się dopasowuje.

Epi Ulna 7122

Delikatna, rozgrzewająca orteza na staw łokciowy wykonana z neoprenu. Ogrzewa i zmniejsza ból oraz przyspiesza powrót do zdrowia i pełnej sprawności ruchowej.

Epi Forsa Plus 50A3

Stabilna orteza używana przy zapaleniu nadkłykcia.Działanie ortezy polega na punktowym i kontrolowanym ucisku mięśni przedramienia, powodującego uśmierzenie bólu w łokciu.

Epi Sensa 50A7

Orteza Epi Sensa łączy w sobie cechy funkcjonalne stabilnego wsparcia stawu łokciowego i atrakcyjny wygląd oraz szczególnie dużą wygodę użytkowania. Epi Sensa stabilizuje Twój staw łokciowy, odciąża go i uśmierza ból.

Acromed orteza stawu barkowego DRQJ0B

Acromed to aparat, który posiada system taśm sztywnych oraz dodatkowe, elastyczne taśmy.

Aparat odwodzący kończynę górną QSM

Otwarta konstrukcja ortezy zapewnia możliwość aktywizacji mięśni przedramienia w trakcie unieruchomienia barku.

Orteza na ramię i bark 7126

Idealna stabilizacja ramienia. Doskonała orteza, która ogrzewa i uśmierza bólu. Usprawnia przepływ krwi przyspieszając tym samym powrót do zdrowia. Wykonana z materiału neoprenowego. Jednostronna na prawą i lewą rękę.

Acro ComforT 5055

Aparat na ramię i bark. Stabilizuje i ogranicza niepożądane ruchy w stawie barkowym. Dodatkowe paski naramienne pozwalają regulować zakres ruchu w stawie barkowym. Posiada regulację obwodu ramienia.

50A10 Omo Immobil / 50A11 Omo Immobil Rotation

Aparat odwodzący kończynę górną. Może odpowiadać Twoim potrzebom dzięki dużej liczbie opcji regulacji. Funkcjonalna rama szkieletowa ortezy gwarantuje znaczny poziom stabilności, wygodę i bezpieczeństwo użytkowania.

Omo Neurexa - 5065

Aparat na ramię i bark. Stabilizuje i pozycjonuje Twoje ramię podczas rehabilitacji, przydając się szczególnie podczas treningu ruchowego. Pomaga uśmierzyc ból, co z kolei pomaga pacjentowi w szybkim powrocie do normalnych zajęć

50A9 Omo Immobil Sling

Aparat na ramię i bark z opcją dodatkowej poduszki odwodzącej. Posiada łatwe zapięcia, wykonany jest z tkaniny przyjaznej dla skóry. Posiada regulację długości pasa barkowego, pasa biodrowego i ujęcia kciuka.