Produkt

50A10 Omo Immobil / 50A11 Omo Immobil Rotation

Aparat odwodzący kończynę górną. Może odpowiadać Twoim potrzebom dzięki dużej liczbie opcji regulacji. Funkcjonalna rama szkieletowa ortezy gwarantuje znaczny poziom stabilności, wygodę i bezpieczeństwo użytkowania.

Aparaty odwodzące ramię takie jak modele 50A10 Omo Immobil i/lub 50A11 Omo Immobil Rotation stosowane są po operacji w przypadku terapii pourazowej stawu barkowego. Kluczowym warunkiem rehabilitacji zakończonej sukcesem jest ustawienie ramienia w pozycji anatomicznej, bezpiecznej, przynoszącej ulgę stawom i nie wywołującej bólu.
 

Poza stopniową zmianą regulacji kąta odwiedzenia w zakresie 0°, 15°, 30°, 60° lub 90°, orteza posiada także możliwość regulacji kąta rotacji (w zakresie 10°, 20° lub 30° – model 50A11). Odwiedzenia kątowe i rotację zewnętrzną można dowolnie łączyć, dzięki czemu mamy pewność, że ramię zawsze będzie znajdowało się w pozycji zgodnej z zaleceniami lekarskimi i naszymi potrzebami.
 

Orteza wykonana jest z materiału przepuszczającego powietrze, wkładka nadaje się do prania, co zwiększa wygodę użytkowania. Łatwa w użyciu, ma atrakcyjny wygląd i niewielkie rozmiary.
 

Rozmia: S-L
 

GALERIA

Wszelkie zdjęcia, logotypy i nazwy własne produktów należą do ich właścicieli i są umieszczone i wykorzystywane przez OrtoSpeed jedynie do celów informacyjnych.