Dla dzieci : pionizatory

Crocodile standing

Nowoczesna konstrukcja pionizatora pozwala na wolność ruchu i ułatwia zabawę w pozycji stojącej. Uchwyty z regulacją mogą być indywidualnie dopasowane do pozycji blisko ciała dziecka, zapewniając maksymalne podparcie i stabilność.

Pionizator Pony

Przeznaczone dla dzieci, które z uwagi na dysfunkcje motoryczne lub koordynacyjne mają problemy poruszania się z chodzikiem. Dzięki bezstopniowej regulacji pochylenia miednicy do przodu można ustawić ciało w pozycji, która umożliwia odpychanie się nóg ku tyłowi, by uzyskać ruch dziecka do przodu.

Pionizator Rabbit

Pionizator z dużymi kołami napędowymi.Pionizator statyczny z możliwością poruszania się. Prosta konstrukcja zapewnia użytkownikowi maksymalną mobilność w pozycji stojącej. Odpowiedni dla dzieci od 1 do 18 roku życia.

Urządzenie pionizujące MUSTANG

Mustang zapewnia doskonałą stabilizację górnej części ciała przy jednoczesnym delikatnym podparciu miednicy dziecka. Pozycja pionowa, nieco przechylona do przodu stymuluje funkcję chodzenia i zachęca dziecko do uczestniczenia w codziennych zajęciach.

Parapodium mobilne Baby Hero

Pionizator Małpka Jenx

Pionizator dla dzieci od 9 m-cy do 4 lat z możliwością stopniowej pionizacji dziecka od pozycji leżącej do pełnego pionu. Pionizator jest wielofunkcyjnym urządzeniem o sympatycznym wyglądzie zachęcającym dziecko do rehabilitacji oraz prostej obsłudze.

Activall

Pionizator Activall został zaprojektowany tak by służył w procesie intensywnej rehabilitacji pacjentów z niedowładami kończyn dolnych, jak również z niedowładami czterokończynowymi. Umożliwia przyjęcie pozycji stojącej i samodzielne chodzenie.

Pionizator dziecięcy Kotek

Pionizator Kotek jest używany do pionizacji dzieci w pozycji przedniej a w rozmiarze drugim również w pozycji tylnej. System pelot i pasów doskonale stabilizuje ciało dziecka podczas pionizacji zapewniając maksymalny komfort i bezpieczeństwo.

Pionizator z funkcją fotelika Dalmatyńczyk

Dalmatyńczyk to fotelik rehabilitacyjny i pionizator statyczny w jednym. Poprzez swoją wielofunkcyjność, bogatą regulację i wyposażenie, w sposób kompleksowy uzupełnia proces rehabilitacji małego pacjenta. W urządzeniu można pionizować dziecko od 0 do 90 stopni.

Pionizator Squiggles Stander Otto Bock

Zaprojektowany tak by promować niezależność poprzez możliwość indywidualnych regulacji w zależności od potrzeb. O szerokim zakresie użytkowania oraz funkcjonalności świadczy także różnorodność podstaw tego pionizatora dobieranych w zależności od potrzeb dziecka.