Wózki elektryczne

Wózek elektryczny DE-LUX LIFT

Crosser NOWY!!!

Crosser to czterokołowy wózek z kierownicą, który doskonale sprawdza się w jeździe miejskiej jak i w terenie. DOSTĘPNY OD RĘKI! W czterech kolorach- czarny, biały,szary, bordo!

Wózek elektryczny Xeno Otto Bock

Przy bankomacie lub rozmawiając z przyjaciółmi: funkcja utrzymania pozycji stojącej charakteryzująca wózek elektryczny Xeno oferuje elastyczność i niezależność użytkownika na wysokim poziomie.

Wózek elektryczny C 2000 Otto Bock

Z wózkiem elektrycznym C2000 do celu dotrzesz szybko i komfortowo: innowacyjny system sterowania zapewnia bezpieczeństwo przy prędkościach do 15 km/h, na pochylonym lub nierównym terenie.

Rider II

Wózek elektryczny HERO STAND UP

NOWOŚĆ

Wózek elektryczny MODERN

NOWOŚĆ

Wózek elektryczny W1022 LIFT

NOWOŚĆ

Wózek elektryczny W1032 EASY

NOWOŚĆ

Wózek elektryczny W1018 LIMBER

NOWOŚĆ Dostępny także w wersji LIMBER PLUS z elektryczną regulacją kąta siedziska i oparcia.

Wózek elektryczny MC3 Meyra

MC3 to komfort jazdy dzięki niezawodnym i mocnym silnikom (Made in Germany), sprawnie funkcjonujące sterowanie VR2 oraz zróżnicowana twardość zawieszenia. Elektryczne możliwości kąta nachylenia oparcia i siedziska. Wyposażony w praktyczną funkcję windy!

Wózek elektryczny Netti Mobile

Komfortowy wózek o regulowanym kącie nachylenia oparcia i siedziska. Posiada stabilizującą poduszkę oparcia oraz profesjonalną poduszkę przeciwodleżynową siedziska UNO, a także koła umożliwiające poruszanie się w terenie.

Wózek elektryczny Optimus 2 Meyra

Elektryczny wózek terenowy. Zapewnia to mocny silnik, amortyzowane zawieszenie wszystkich kół, napęd na przednią oś i skrętne koła tylne. Zastosowanie najnowszej elektroniki na bazie MEYRA CAN umożliwia optymalne wykorzystanie mocy silnika i pojemności akumulatorów.

Celebrity XL

Wózek inwalidzki z kierownicą sprawdzający się doskonale w warunkach drogowo-terenowych przeznaczony dla osób niepełnosprawnych.

Cityliner 312 Meyra

Trójkołowy wózek elektryczny z kierownicą zaprojektowany został dla osób chcących aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu.

Cityliner 315 Meyra

MEYRA Cityliner 315 to trójkołowy wózek z kierownicą, który wyróżnia się osiągami i wyjątkowym wyposażeniem.

Cityliner 412 Meyra

Czterokołowa wersja tego wózka charakteryzuje się dobrymi właściwościami jezdnymi nawet na nie najlepszych drogach.

Cityliner 415 Meyra

Wózek ten jak i inne wózki elektryczne z kierownicą, stanowi ciekawą alternatywę dla klasycznych wózków inwalidzkich z napędem elektrycznym.

Z-50 napęd do wózków Otto Bock

Wystarczy umieścić i zabezpieczyć układ napędu elektrycznego Z-50 w wózku, by przekształcić wózek manualny w wózek elektryczny.

E-support Otto Bock

DODATKOWY NAPĘD ELEKTRYCZNY DO WÓZKÓW MANUALNYCH!

Wózek elektryczny C1000 DS Otto Bock

Bardzo zwrotny w pomieszczeniach zamkniętych, ale również na zewnątrz doskonale trzyma się drogi (również nieutwardzonej) nawet przy dużych prędkościach.

Wózek elektryczny B-600 Otto Bock

Wózek B600 przeznaczony do stosowania w pomieszczeniach zamkniętych oraz na świeżym powietrzu. Wózek B600 nie tylko wygląda elegancko, ale również oferuje liczne opcje, które pozwalają na dostosowanie wózka do twoich osobistych potrzeb.

Wózek elektryczny B-500S Otto Bock

Bezpieczeństwo prowadzenia wózka B500S i możliwości jego indywidualnego dostosowania do użytkownika pozwalają na swobodniejsze poruszanie się i pełne zadowolenie z wykonywanych czynności.

Wózek elektryczny B-500 Otto Bock

Model B500 cechuje szeroki zakres możliwości adaptacji dzięki konstrukcji modularnej. Bardzo dobrze sprawdza się w terenie jak i w pomieszczeniach zamkniętych.

Wózek elektryczny B-400 Otto Bock

Nowatorska konstrukcja, której główną zaletą jest stabilność. Małe wymiary zewnętrzne wózka umożliwiają przejazdy i manewrowanie w wąskich pomieszczeniach.

Wózek elektryczny A-200 Otto Bock

Jest najbardziej kompaktowym wózkiem elektrycznym w swojej klasie - ma szerokość tylko 57 centymetrów, co zapewnia mobilność zarówno w biurze jak i w domu.