Produkt

Rehabilitacyjny chodzik Nurmi Neo

Ergonomiczny przyrząd Nurmi pomaga w chodzeniu podpierając użytkownika z tyłu, utrwalając wyprostowaną postawę stania lub chodzenia.

Różni się od tradycyjnych chodzików tym, że wymusza od użytkownika naturalne ruchy. Z uwagi na wysoką odporność na skręcanie i bezpieczeństwo obiektywne i subiektywne, które Nurmi zapewnia dzięki swemu ciężarowi i wymiarom, poczucie równowagi oraz chodzenie, są dla dzieci łatwiejsze. Stabilność chodzika przenosi się na dziecko. Uchwyty ustawić można na wysokość odpowiednią dla użytkownika. Nurmi jest wyjątkowy z uwagi na duży stopień gwarantowanego bezpieczeństwa: skuteczne i działające natychmiast zabezpieczenia przed ruchem kół do tyłu – choć schowane w piastach kół tylnych i ciche w działaniu – niezawodnie zabezpieczają chodzik przed ruchem do tyłu, pozostającym poza kontrolą dziecka. Przy wyborze kół mocny nacisk położonoi na uniwersalność i trwałość: Nurmi wyposażony jest częściowo w łożyskowane w łożyskach kulkowych kółka z twardej gumy, odpowiednie do użytkowania tak wewnątrz jak i na zewnątrz. Opcja: hamulec cierny. Jest on zalecany przynajmniej na etapie nauki chodzenia. Dla wszystkich rozmiarów dostępne są przednie kółka skrętne zwiększające manewrowość. Nurmi może być szybko i łatwo składany, uzyskując małe wymiary, przydatne podczas transportu.

Nurmi w szczegółach:

Dostępny w trzech rozmiarach: wysokości drążka 43-56, 56-76 lub 72-85 cm drążek mini dla rozmiaru 1*
Konstrukcja z rur stalowych; składanie i regulacja wysokości
Skrętne koła przednie z blokadą
Regulacja wysokości drążka
Blokada kół tylnich
Bogate dodatki
 

GALERIA

Wszelkie zdjęcia, logotypy i nazwy własne produktów należą do ich właścicieli i są umieszczone i wykorzystywane przez OrtoSpeed jedynie do celów informacyjnych.