Produkt

Urządzenie wielofunkcyjne Dalmatyńczyk

Wielofunkcyjne urządzenie DALMATYŃCZYK ma szerokie zastosowanie w długotrwałej rehabilitacji. Polecane zarówno dla dzieci, jak i młodzieży.

Dalmatyńczyk pełni rolę fotelika rehabilitacyjnego, do wstępnej adaptacji pacjentów w pozycji siedzącej, pionizatora statycznego, w dalszym procesie rehabilitacji, a także leżanki wykorzystywanej na każdym etapie usprawniania. Dzięki sprężynie pneumatycznej terapeuci lub opiekunowie mogą pionizować dziecko nie wyjmując go z urządzenia. Poprzez swoją wielofunkcyjność, bogatą regulację i wyposażenie, w sposób kompleksowy uzupełnia proces rehabilitacji dzieci i młodzieży. Pionizacja może odbywać się od 0 do 90 stopni. Kamizelka bezpieczeństwa i pas biodrowy wyposażone zostały w innowacyjne zapięcia typu „chwyć i pociągnij”©. Umożliwiają one błyskawiczne i dokładne zabezpieczenie dziecka w urządzeniu.

Szczególne zalety

  • 3 urządzenia w 1
  • Siłownik elektryczny pomaga w pionizacji
  • Bogate wyposażenie standardowe
  • Produkt rośnie razem z dzieckiem
  • Pochylenie oparcia

Urządzenie występuje w 3 rozmiarach w wersjach manualnej lub  elektrycznej.

 

GALERIA

Wszelkie zdjęcia, logotypy i nazwy własne produktów należą do ich właścicieli i są umieszczone i wykorzystywane przez OrtoSpeed jedynie do celów informacyjnych.