Serdecznie witamy na stronie firmy ORTOSPEED

sprzęt rehabilitacyjny sklep internetowy

Już od wielu lat oferujemy wysokiej jakości sprzęt rehabilitacyjny. Gwarantujemy profesjonalną obsługę, pomagamy rozwiązać ewentualne wątpliwości i dokonać właściwego wyboru. Jesteśmy otwarci na Państwa potrzeby i elastycznie podchodzimy do każdego pacjenta. Dokładamy wszelkich starań, aby realizacja przebiegała ekspresowo. Dostarczamy sprzęt na terenie całego kraju. Na naszej stronie można znaleźć sprzęt renomowanych firm.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zdajemy sobie sprawę, że ze względu na ogromny asortyment w tej branży nie jesteśmy w stanie posiadać w swoim magazynie wszystkich produktów. Gdyby Państwo nie znaleźli szukanego sprzętu nie jest to dla nas żaden problem, aby ten produkt zdobyć. W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z nami, odpowiemy na każde pytanie.

Sprzęt rehabilitacyjny sklep internetowy

3 losowo wybrane produkty


Wózki manualne : aktywne

Wózek aktywny TORNADO MTB

Wózek na sztywnej, lekkiej, aluminiowej ramie typu T. Przystępna cena idzie w parze z dobrą jakością. Wózki wykonywane w Polsce, są konkurencyjne w odniesieniu do istniejących wózków tego typu.


Ortezy i aparaty ortopedyczne : kończyna górna

Manu Immobil Long 50P11

Orteza nadgarstka zapewnia maksymalne unieruchomienie dłoni i nadgarstka oraz stawów palców po operacjach lub zabiegach chirurgicznych.


Wózki elektryczne

Z-50 napęd do wózków Otto Bock

Wystarczy umieścić i zabezpieczyć układ napędu elektrycznego Z-50 w wózku, by przekształcić wózek manualny w wózek elektryczny.