Serdecznie witamy na stronie firmy ORTOSPEED

sprzęt rehabilitacyjny sklep internetowy

Już od wielu lat oferujemy wysokiej jakości sprzęt rehabilitacyjny. Gwarantujemy profesjonalną obsługę, pomagamy rozwiązać ewentualne wątpliwości i dokonać właściwego wyboru. Jesteśmy otwarci na Państwa potrzeby i elastycznie podchodzimy do każdego pacjenta. Dokładamy wszelkich starań, aby realizacja przebiegała ekspresowo. Dostarczamy sprzęt na terenie całego kraju. Na naszej stronie można znaleźć sprzęt renomowanych firm.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zdajemy sobie sprawę, że ze względu na ogromny asortyment w tej branży nie jesteśmy w stanie posiadać w swoim magazynie wszystkich produktów. Gdyby Państwo nie znaleźli szukanego sprzętu nie jest to dla nas żaden problem, aby ten produkt zdobyć. W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z nami, odpowiemy na każde pytanie.

Sprzęt rehabilitacyjny sklep internetowy

3 losowo wybrane produkty


Ortezy Rehband Sport : odzież uciskowa

7788 Spodenki dla bramkarzy

Elastyczne spodenki idealnie dopasowujące się do ciała.Ogrzewają i łagodzą objawy sztywności i naciągnięcia mięśni w okolicy pachwin, bioder i ud.Posiadają wytrzymałe, boczne peloty zabezpieczające po obu stronach okolice bioder i miednicy.


Dla dzieci : sprzęt pomocniczy

Robby

Ergonomiczny, praktyczny i lekki - leżaczek kąpielowy Robby sprawia, że mycie staje się przyjemnością zarówno dla dziecka, jak i dla Ciebie. Niska budowa gwarantuje niewielkie zużycie wody do kąpieli a odchylane boczki i peloty zagłówka ułatwiają mycie dziecka.


Ortezy i aparaty ortopedyczne : kończyna górna

Omo Neurexa - 5065

Aparat na ramię i bark. Stabilizuje i pozycjonuje Twoje ramię podczas rehabilitacji, przydając się szczególnie podczas treningu ruchowego. Pomaga uśmierzyc ból, co z kolei pomaga pacjentowi w szybkim powrocie do normalnych zajęć