Serdecznie witamy na stronie firmy ORTOSPEED

sprzęt rehabilitacyjny sklep internetowy

Już od wielu lat oferujemy wysokiej jakości sprzęt rehabilitacyjny. Gwarantujemy profesjonalną obsługę, pomagamy rozwiązać ewentualne wątpliwości i dokonać właściwego wyboru. Jesteśmy otwarci na Państwa potrzeby i elastycznie podchodzimy do każdego pacjenta. Dokładamy wszelkich starań, aby realizacja przebiegała ekspresowo. Dostarczamy sprzęt na terenie całego kraju. Na naszej stronie można znaleźć sprzęt renomowanych firm.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zdajemy sobie sprawę, że ze względu na ogromny asortyment w tej branży nie jesteśmy w stanie posiadać w swoim magazynie wszystkich produktów. Gdyby Państwo nie znaleźli szukanego sprzętu nie jest to dla nas żaden problem, aby ten produkt zdobyć. W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z nami, odpowiemy na każde pytanie.

Sprzęt rehabilitacyjny sklep internetowy

3 losowo wybrane produkty


Sprzęt sanitarny

Krzesło obrotowe do wanny


Wózki elektryczne

Wózek elektryczny B-400 Otto Bock

Nowatorska konstrukcja, której główną zaletą jest stabilność. Małe wymiary zewnętrzne wózka umożliwiają przejazdy i manewrowanie w wąskich pomieszczeniach.


Łóżka, materace, poduszki : poduszki siedzeniowe

Poduszka Varilite ProFrom

Poduszka najlepsza dla użytkowników o podwyższonym ryzyku uszkodzeń i wysokich, często asymetrycznych wymaganiach dotyczących pozycji.