Serdecznie witamy na stronie firmy ORTOSPEED

sprzęt rehabilitacyjny sklep internetowy

Już od wielu lat oferujemy wysokiej jakości sprzęt rehabilitacyjny. Gwarantujemy profesjonalną obsługę, pomagamy rozwiązać ewentualne wątpliwości i dokonać właściwego wyboru. Jesteśmy otwarci na Państwa potrzeby i elastycznie podchodzimy do każdego pacjenta. Dokładamy wszelkich starań, aby realizacja przebiegała ekspresowo. Dostarczamy sprzęt na terenie całego kraju. Na naszej stronie można znaleźć sprzęt renomowanych firm.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zdajemy sobie sprawę, że ze względu na ogromny asortyment w tej branży nie jesteśmy w stanie posiadać w swoim magazynie wszystkich produktów. Gdyby Państwo nie znaleźli szukanego sprzętu nie jest to dla nas żaden problem, aby ten produkt zdobyć. W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z nami, odpowiemy na każde pytanie.

Sprzęt rehabilitacyjny sklep internetowy

3 losowo wybrane produkty


Ortezy i aparaty ortopedyczne : kończyna dolna

Dyna Ankle 50S1

Tutor unieruchamiający stopę i staw skokowy.


Wózki manualne : aktywne

Wózek aktywny VOYAGER LIGT EDITION

Voyager Light Edition to prawdziwa waga lekka, inaczej, ograniczona do podstawowych elementów wersja Voyagera. Przy wadze od dziewięciu kilogramów wózek ten jest jeszcze bardziej zwrotny i łatwiejszy do prowadzenia. Do pakietu należy otwarty podnóżek, oddychająca tapierka oparcia i ultralekkie koła.


Sprzęt sanitarny

Siedzisko prysznicowe uchylne