Serdecznie witamy na stronie firmy ORTOSPEED

sprzęt rehabilitacyjny sklep internetowy

Już od wielu lat oferujemy wysokiej jakości sprzęt rehabilitacyjny. Gwarantujemy profesjonalną obsługę, pomagamy rozwiązać ewentualne wątpliwości i dokonać właściwego wyboru. Jesteśmy otwarci na Państwa potrzeby i elastycznie podchodzimy do każdego pacjenta. Dokładamy wszelkich starań, aby realizacja przebiegała ekspresowo. Dostarczamy sprzęt na terenie całego kraju. Na naszej stronie można znaleźć sprzęt renomowanych firm.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zdajemy sobie sprawę, że ze względu na ogromny asortyment w tej branży nie jesteśmy w stanie posiadać w swoim magazynie wszystkich produktów. Gdyby Państwo nie znaleźli szukanego sprzętu nie jest to dla nas żaden problem, aby ten produkt zdobyć. W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z nami, odpowiemy na każde pytanie.

Sprzęt rehabilitacyjny sklep internetowy

3 losowo wybrane produkty


Sprzęt sanitarny

Nasadka toaletowa z poręczami bocznymi


Ortezy i aparaty ortopedyczne : kończyna dolna

Dyna Ankle 50S1

Tutor unieruchamiający stopę i staw skokowy.


Wózki manualne : aktywne

Wózek aktywny AVIATOR MTB

Aviator przeznaczony jest dla osób ceniących dynamiczne poruszanie się w terenie, ale również uprawiających sport. Wyjątkowo bogata oferta opcji dodatkowych pozwala stworzyć wózek aktywny, idealnie dopasowany do Twoich potrzeb.