Serdecznie witamy na stronie firmy ORTOSPEED

sprzęt rehabilitacyjny sklep internetowy

Już od wielu lat oferujemy wysokiej jakości sprzęt rehabilitacyjny. Gwarantujemy profesjonalną obsługę, pomagamy rozwiązać ewentualne wątpliwości i dokonać właściwego wyboru. Jesteśmy otwarci na Państwa potrzeby i elastycznie podchodzimy do każdego pacjenta. Dokładamy wszelkich starań, aby realizacja przebiegała ekspresowo. Dostarczamy sprzęt na terenie całego kraju. Na naszej stronie można znaleźć sprzęt renomowanych firm.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zdajemy sobie sprawę, że ze względu na ogromny asortyment w tej branży nie jesteśmy w stanie posiadać w swoim magazynie wszystkich produktów. Gdyby Państwo nie znaleźli szukanego sprzętu nie jest to dla nas żaden problem, aby ten produkt zdobyć. W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z nami, odpowiemy na każde pytanie.

Sprzęt rehabilitacyjny sklep internetowy

3 losowo wybrane produkty


Ortezy Rehband Sport : odzież uciskowa

7785 Uciskowe spodenki termiczne

Elastyczne spodenki idealnie dopasowujące się do ciała. Posiadają wstawkę z Lycry w okolicy krocza.Ogrzewają i łagodzą objawy sztywności i naciągnięcia mięśni w okolicy pachwin, bioder i ud. Materiał:SBR/Neopren 1,5 mm i Lycra®


Wózki elektryczne

Celebrity XL

Wózek inwalidzki z kierownicą sprawdzający się doskonale w warunkach drogowo-terenowych przeznaczony dla osób niepełnosprawnych.


Likwidacja barier architektonicznych

Schodołaz z krzesełkiem Escalino

Lekki Schodołaz niemieckiej firmy AAT. Dzięki opatentowanemu systemowi ruchu Escalino sprawdza się na każdych schodach zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynków, w domu czy w podróży, zwiększając tym samym możliwości ruchowe użytkownika i polepszając jego jakość życia.