Produkt

Poduszki terapeutyczne do spania

Zapewnia doskonałe dopasowanie do kształtów głowy i szyi, perfekcyjnie podpiera i przynosi ulgę dla mięśni karku i ramion. Pomaga usunąć bóle głowy, szyi, kręgosłupa i ma wpływ na zmniejszenie bezsenności. Znacznie polepsza jakość snu.

Poduszka terapeutyczna posiada wyjątkowe zalety oraz najwyższy komfort dzięki piance visco-elastycznej o specjalnie dobranej optymalnej miękkości oraz stopniu sprężystości. Poduszka ta  jest doskonała dla osób wrażliwych na zbyt mocny ucisk wywierany na głowę i szyję. Właściwości pianki „z pamięcią” zapewniają odczucie miłego otulania, cały czas zachowując lekki terapeutyczny naciąg kręgów szyjnych. Posiada anatomiczny, specjalnie wyprofilowany kształt, który zapewnia komfortowy i wygodny sen oraz utrzymuje kręgosłup w zdrowej pozycji, zachowując jego naturalną krzywiznę i podtrzymując odcinek szyjny.
Przede wszystkim powinniśmy zdać sobie sprawę, iż śpiąc w nieodpowiedniej pozycji, mimo iż wydaje nam się ona właściwa i wygodna, nasz kręgosłup wcale nie odpoczywa. Źle ułożony kręgosłup, powoduje złe ustawienie kręgów szyjnych, a w konsekwencji zmniejszenie światła otworów międzykręgowych, co w konsekwencji powoduje zaburzenia przepływu w tętnicach kręgowych, zaopatrujących mózg. Tak przespana noc z pewnością nie jest dla nas zdrowa, budzimy się z uczuciem zmęczenia, bólem karku, czasami odrętwieniem kończyn górnych i bólem głowy. Te nieprzyjemne objawy można w bardzo łatwy sposób zredukować, dzięki optymalnie wyprofilowanej poduszce terapeutycznej.


 

GALERIA

Wszelkie zdjęcia, logotypy i nazwy własne produktów należą do ich właścicieli i są umieszczone i wykorzystywane przez OrtoSpeed jedynie do celów informacyjnych.