Produkt

Poduszka Varilite ProFrom

Poduszka najlepsza dla użytkowników o podwyższonym ryzyku uszkodzeń i wysokich, często asymetrycznych wymaganiach dotyczących pozycji.

Terapeuci polecają Pro-Form dla osób o różnej długości nóg, ze skrzywieniami, po amputacji lub pelwotomii, i cenią ją za duże możliwości dopasowania. Użytkownicy i opiekunowie doceniają wytrzymałość i łatwość obsługi poduszki Pro-Form. Łatwa w dopasowaniu. Łatwa w montażu. Nie trzeb martwić się o luźne elementy.


Łatwa w modyfikacja podstawa, doskonałe rozłożenie nacisku, opcja asymetrycznego pozycjonowania, wygoda i prostota sprawiły, że Pro-Form to idealne rozwiązanie gdy potrzebna jest poduszka dopasowana indywidualnie. Pro form spełnia normy E0192.

 

1. Gąbka z przepływem powietrza
Obszary funkcjonalne poduszki wykonane są z trzech typów pianki: miękka na obszarach decubitus-sensitive, średniej twardości na głównych obszarze siedziska obejmującym uda i pośladki oraz twarda na obwodzie i separatorze ud.

Powlekana powierzchnia pianki sprawia, że poduszka utrzymuje powietrze. Zawór uwalnia powietrze, dzięki czemu poduszka dopasowuje się do kształtu ciała użytkownika a jego waga rozkłada się równomiernie po powierzchni poduszki.

Niezależne badania wykazały, że technologia VARILITE, polegająca na różnicowaniu gęstości gąbki jest technologią #1 w dziedzinie absorpcji drgań i uderzeń (RESNA 2000).

2. Varilite diament
Proform system pochodzi od Varilite diament. Zaprojektowany z konturem na uda poprawiającym
stabilizacje.

3. Konturowa baza
Zamknięte cele pianki nie absorbują wody i bakterii.

4. Klin
Zamknięta cela pianki, zmienia kąt siedzenia. Standard w każdej Proform.

5. Pokrycie poduszki
Do pokrycia poduszki Solo używana jest tkanina nylonowa, odporna na przebicia i wodoszczelna, zapewniająca wytrzymałość.
 

GALERIA

Wszelkie zdjęcia, logotypy i nazwy własne produktów należą do ich właścicieli i są umieszczone i wykorzystywane przez OrtoSpeed jedynie do celów informacyjnych.