Produkt

Poduszka Varilite Evolution

Poduszka doskonała dla użytkowników o podwyższonym ryzyku uszkodzeń i wymaganym symetrycznym pozycjonowaniu.

Terapeuci polecają Evolution osobom o dysfunkcjach motorycznych i neurologicznych spowodowanych uszkodzeniami rdzenia, stwardnieniem rozsianym, cerebral palsy i powylewowymi uszkodzeniami mózgu. Cenią ją za wyjątkowo dobre rozłożenie nacisku i dopasowanie do sylwetki.

Użytkownicy i opiekunowie doceniają jej niską wagę, wygodę i łatwość użytkowania. Żadnych manipulacji czy wiązań.


Doskonałe rozłożenie nacisku, stabilna pozycja, wygoda i prostota sprawiły, że Evolution to nasza najpopularniejsza poduszka. Przez dodanie innowacyjnego systemu PSV uczyniliśmy ją jeszcze lepszą, sprawiając, że jej obsługa jest całkowicie automatyczna i prosta.

System gąbki przepływowej Varilite czyni z Evolution poduszkę super lekką, bez kompromisów w zakresie dystrybucji nacisku. Posiada ona atest E0192.

Siadając na w pełni napompowanej poduszce Evolution, użytkownik po prostu zwalnia zawór, a kiedy rozłożenie ciśnienia osiągnie poziom optymalny, wypływ powietrza jest automatycznie odcinany. Użytkownik zamyka wtedy PSV. Dopasowanie jest proste i trwałe.

 

GALERIA

Wszelkie zdjęcia, logotypy i nazwy własne produktów należą do ich właścicieli i są umieszczone i wykorzystywane przez OrtoSpeed jedynie do celów informacyjnych.