Produkt

Wózek aktywny BRAVO Otto Bock

Aktywny wózek dziecięcy BRAVO został stworzony w tym celu, aby jego młodzi użytkownicy efektywnie wykorzystali własne możliwości. Wózek jest dostosowywany indywidualnie, tak by spełniać oczekiwania i potrzeby zarówno dzieci, jak i ich rodziców i opiekunów.

Bravo to wózek charakteryzujący się solidną i odporną na wstrząsy ramą, który posiada regulację szerokości i głębokości siedziska – wózek „rośnie razem z dzieckiem”. Ta unikatowa cecha powoduje, że możemy zapomnieć o wielu kompromisach, na które jesteśmy skazani przy poszukiwaniu i doborze wózka dla dziecka. Od tej pory wózek dostosowujemy do dziecka(a nie odwrotnie) zmieniając co pewien czas szerokość i głębokość siedziska. Mamy w ten sposób pewność, że parametry wózka są precyzyjnie dobrane do dziecka.

Praktyczne rozwiązania i bogata gama opcji sprawiają , że wózek BRAVO jest jedyny w swoim rodzaju. Mówimy tutaj nie tylko o rzeczach, które powinny stanowić bazę wyboru wyposażenia wózka aktywnego - różne poduszki, rączki do pchania (dla rodziców), wielkość kół przednich i tylnych, skos kół tylnych (camber), regulacja napięcia tapicerki, zmiana środka ciężkości, elementy antywywrotne, różne hamulce, itd.- ale także o szczegółach np. rodzaj ogumienia i ciągu napędowego, jasna kolorystyka i świetnie zaprojektowane osłony na szprychy .Zwrotny, zwinny, jednym słowem dopieszczony w każdym detalu.

GALERIA

Wszelkie zdjęcia, logotypy i nazwy własne produktów należą do ich właścicieli i są umieszczone i wykorzystywane przez OrtoSpeed jedynie do celów informacyjnych.