Produkt

Tracer Kids

Tracer Kids posiada resorowane zawieszenie tylnych kół oraz terenowy bieżnik opon (do wyboru bieżnik szosowy lub terenowy) zapewniając dobre właściwości terenowe. Standardowo wózek wyposażony jest w dwa silniki o mocy 200 W każdy.

Tracer Kids to wysokiej klasy wózek przeznaczony dla dzieci. Standardowo wózek wyposażony jest w dwa silniki o mocy 200 W każdy. Pozwala to na osiągnięcie prędkości maksymalnej 6 km/h. Dostępna jest równiż wersja z silnikami o mocy 350 W i prędkości maksymalnej 10 km/h. Wspomaga to jazdę w terenie oraz pokonywanie stromych podjazdów. Za odpowiednio daleki dystans odpowiadają dwa akumulatory o pojemności 73 Ah.

Standardowo wózek posiada regulację wysokości i szerokości podłokietników co pozwala na indywidualne dopasowanie oraz dodatkowe regulacje, gdy np. podróżujący wymaga więcej miejsca ze względu na grube ubranie. Regulowany również jest kąt pochylenia oparcia oraz ułożenie zagłówka. Wózek standardowo wybrać można z jednym z trzech rodzajów tapicerowania: tapicerką typu soft, tapicerką z wysokowytrzymałej Cordury oraz ze skaju.

Precyzję sterowania wózka zapewnia nowoczesny sterownik DX2 z kolorowym wyświetlaczem LCD. Sterownik pozwala na podłączenie do niego wielu urządzeń peryferyjnych jak liczne regulacje elektryczne lub sterowniki specjalne. Dodatkowo dżojstik sterownika można używać jako myszkę do obsługi komputera.

Wybrane opcje:

  • precyzyjny sterownik z kolorowym wyświetlaczem
  • dostępny również z silnikami 350 W i prędkością 10 km/h
  • resorowane tylne zawieszenie
  • akumulatory o pojemności 73 Ah
  • zagłówek w standardzie 

 

GALERIA

Wszelkie zdjęcia, logotypy i nazwy własne produktów należą do ich właścicieli i są umieszczone i wykorzystywane przez OrtoSpeed jedynie do celów informacyjnych.